O nas

Sport Garage

Naszą pasją zimą jest narciarstwo, latem rowery.

Wraz z Państwem jesteśmy od 16 lat. W tym czasie uczyliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie w pracy z klientami. Sprzedaliśmy Państwu tysiące par nart i rowerów. Niezmiernie nas cieszy fakt powrotu Klientów sprzed lat, którzy zadowoleni ze swoich zakupów robią u nas kolejne, często z rodziną lub ze znajomymi. Wielu z nas od lat czynnie uprawia narciarstwo odwiedzając wiele zakątków świata. Wiemy, co może przydać się podczas tego typu wyjazdów. Sklep oferuje produkty najwyższej jakości światowych producentów jak Rossignol, Salomon, Colmar, Descente, Trek, Scott i wiele innych. W naszej ofercie znaleźć można produkty związane z narciarstwem alpejskim oraz klasycznym. Począwszy od nart, butów, kijków, po kurtki, bieliznę termoaktywną. Nasza oferta obejmuje zarówno niezwykle trwałe ubrania dla zawodników jak również funkcjonalną odzież dla turystów.

My również kiedyś zaczynaliśmy, stąd wiemy, jak ważne są pierwsze kroki i fachowa pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu. W naszym sklepie pracują ludzie z wieloletnim stażem w branży, którzy chętnie udzielą porad na bazie własnych doświadczeń i sprawią, że przygoda z nartami będzie przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Od kilku lat oferujemy również sprzęt rowerowy. U nas każdy znajdzie rower dla siebie – czy na górską wyrypę czy spacer po parku a może na dojazd do pracy – Ty decydujesz , my dajemy wybór. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo sprzętu zawodniczego, allmountain, freeride’u czy na rodzinne wyjazdy na narty, zawsze będziemy do Państwa dyspozycji służąc fachową poradą.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu z nami.

 Zespół Sport Garage.

 Żyjemy sportowo!

Możliwość komentowania jest wyłączona.