Go-Pro

Żyjemy tym co robimy, w swoje ofercie mamy sprzęt sportowy z dyscyplin, które uprawiamy i kochamy. A nic tak nie cieszy jak wspominanie w gronie znajomych, najlepszych chwil z wypadu na narty czy rower. Długo szukaliśmy sprzętu, który pozwoliłby na niezawodną rejestrację tych momentów. Nasz wybór padł na sprzęt najwszechstronniejszy z dużą ilością dodatkowych akcesoriów jakie pozwolą na dopasowanie go do tego co robisz. I tak oto zajmujemy się sprzedażą kamer GoPro oraz akcesoriów do nich.

Bez względu na to, jaki sport uprawiasz, wybrane akcesoria GoPro bądź XSories pomogą Ci przytwierdzić kamerę do każdego elementu lub podłoża. Każda kamera sprzedawana jest w wodoszczelnej do 60 metrów obudowie, dzięki temu wytrzyma każdą dyscyplinę sportu. Przykłady? Proszę bardzo:

YouTube Preview Image

Z kamerą GoPro ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

Zapraszamy do nas, posiadamy kamery GoPro we wszelkich konfiguracjach i zestawach. Dysponujemy także wszelkimi adapterami i dodatkami do nich. Mocowania na kask, na klatkę piersiową, statywy, uchwyty, dodatkowe baterie, ekrany LCD itp. Na miejscu nasi pracownicy chętnie przeprowadzą szkolenie z obsługi kamery oraz zaproponują Państwu odpowiedni zestaw.

 

Tutaj można pobrać instrukcję obsługi kamery HD Hero.

A tutaj instrukcje ekranu LCD.

 

 

Kamery i akcesoria GoPro dostępne są również w naszym sklepie internetowym pod adresem www.fansport.net.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.